• Znížená cena

Satisfyer Signet Ring, smart erekčný krúžok

25,90 €
20,90 € Ušetríte 5,00 €

Silikónový smart vibračný erekčný krúžok s bluetooth a aplikáciou.

Množstvo

  • Balíček dostaneš diskrétne zabalený Balíček dostaneš diskrétne zabalený
  • Objednaj do 15:00 a odošleme Ti to ihneď Objednaj do 15:00 a odošleme Ti to ihneď
  • Objednaj nad 30€ a poštovné máš zadarmo Objednaj nad 30€ a poštovné máš zadarmo

Vyrobené z veľmi príjemného lekárskeho silikónu. Oddiaľuje ejakuláciu a prispieva k masívnejšej erekcii. Vibráciami potešíte nie len seba, ale aj svoju partnerku. Vibrácie si môžete nastavovať pomocou tlačidla alebo bezplatnou aplikáciou cez váš smartphone, s ktorým cez bluetooh pripojíte ku Signet Ringu.

Vstavaná Li-Ion batéria sa nabíja pomocou priloženého magnetického USB kábla.

Vďaka pružnosti materiálu je možné nasadiť krúžok aj na stoporený penis, ideálne však v polotvrdom stave. Možné používať aj s lubrikantom na vodnej báze.
Po použití umyte vlažnou mydlovou vodou, opláchnite čistou vodou a nechajte uschnúť. Na dezinfekciu používajte len prípravok na to určený.

Značka Bluetooth® a logá sú registrovanými značkami, ktoré vlastní spoločnosť Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie takýchto značiek spoločnosťou EIS GmbH podlieha licencií. Označenie Apple, logo spoločnosti Apple a Apple Watch sú ochrannými známkami spoločnosti Apple Inc. Názov Android a logo sú ochrannými známkami a vlastníctvom spoločnosti Google LLC. Funkcie Satisfyer App a Bluetooth® sú k dispozícii u jedného zo zahrnutých produktov. © 2020 EIS GmbH, všetky práva vyhradené.

Satisfyer

Tabuľka dát

Značka
Satisfyer
Typ
Krúžky

Mohlo by vás zaujať aj